Rodičia dávajte si pozor čo vaše deti dávajú online!

Matka tvrdí, že stále nesúhlasí s jeho voľbou, a tiež sa ospravedlnila za spôsob, akým bola popisovaná on-line.
"Keď som išiel na Reddit, vyjadril som sa s mojou mamou veľmi nespokojný, nemyslel som si, že by to šlo nikde, myslela som si, že moja mama bola nerozumná, bol som naštvaný a povedal som niečo, čo by som nemal mať," povedal na rozhlasovom programe programu BBC World Service.
"Musel som sa ospravedlniť za niektoré veci, ktoré som povedal na Reddit, kde som povedala, že je nerozumná, bláznivá, hlúpa – pretože som bol rozrušený, neočakával som, že by som bol v očiach verejnosti a musel ma chrániť. nie je pre ňu spravodlivé … urobila vlastný výskum. "

blogger

Dodal, že jeho slová boli "používané proti nemu" na sociálnych médiách. "Čokoľvek, čo dáte online, sa stane zbraňou, ak si nevyberiete svoje slová veľmi starostlivo," povedal.

Pán Lindenberger dodal, že prestáva reagovať na komentáre a kritiky online. Pokiaľ ide o očkovanie, povedal, že nikdy nechcel urobiť nič za matkou, ale bol presvedčený, že to je najlepšia voľba pre neho a pre ľudí okolo neho.
"Keby som dostal čierny kašeľ, mohol by som to zvládnuť, pretože som starší a mám dobrý imunitný systém, ale kto mi povedal, že na moju dvojročnú sestru necítim kašľu?" spýtal sa.

úspěch

"To je mimoriadne strašidelná myšlienka." Jednou z obáv svojej matky je, že očkovanie môže spôsobiť autizmus – hoci papier Andrewa Wakefielda z roku 1998, ktorý spája tieto dva, bol odvtedy zdiskreditovaný.
"Úprimne verila, že očkovanie spôsobuje tieto vedľajšie účinky," povedal pán Lindenberg. "Keď som vyrastal, videl som, že tam bola veľká debata, keď ona bude zdieľať veci on-line. Videl som, že veľa ľudí nesúhlasil s ňou."
Pán Lindenberger dodal, že jeho mladší brat mu povedal, že by tiež chcel mať očkovanie, ale ešte nie je dostatočne starý na rozhodnutie sám.
Vek, v ktorom maloletý môže požiadať o očkovanie bez súhlasu rodičov, sa líši od štátu k štátu.

Rodičia dávajte si pozor čo vaše deti dávajú online!
4.4 (87.69%)13