Čo na seba?

Táto otázka nás napadne aj niekoľko krát za deň. Pre mňa je to teda určite tak. Niekedy viem úplne presne čo na seba, inokedy mám pocit ako keby som mala úplne prázdny šatník. Pred tým ako niekam idem vždy aspoň hodinu pred tým uvažujem, čo si oblečiem. Nakoniec to tak prekombinujem, že z výsledkom vôbec nie som spokojná. Podľa môjho názoru je najlepšia hneď prvá myšlienka, pretože čím viac uvažujeme tým to je horšie. To neplatí len pri obliekaní.

glamour

Niekedy sa mi stane, že počas dňa ma presne napadne outfit, ktorý si chcem vziať. Dokážu ma napadnúť úplne úžasné kombinácie. No inokedy úplne vôbec nič. Čo s tým? Čo s tým keď vôbec nevieme čo na seba? Môžeme sa držať iba jednoduchej klasiky a to džínsy a tričko. Sú dni kedy nemáme chuť vôbec uvažovať nad tým, čo si oblečieme. Pre takéto dni sú tu práve takéto jednoduché a ľahké outfity.

Ja sa obliekam podľa nálady. Niekedy mám náladu obliecť sa veľmi elegantne a volím šaty, sukne alebo saká, či blúzky. Inokedy nemám vôbec náladu na niečo elegantné a nepohodlné a naopak potrebujem niečo voľné. Vtedy zvolím trendové tepláky a bundu alebo voľný a vyťahaný sveter. Každá z nás ma taký kúsok v ktorom sa cíti extrémne pohodlne. Pre mňa sú to voľné a veľké svetre. Obľubujem aj voľné blúzky. Väčšinou volím aj o dve čísla väčšie ako obvykle nosím svoju konfekčnú veľkosť.

moda

Sú dní keď len pomyslenie na to čo si oblečiem ma vie úplne vytočiť. Mám chuť vyhádzať celý šatník alebo ani nevychádzať z domu. Každý máme aj svoje zlé dni. V zásade aj keď zvolíte jednoduché oblečenie vždy to môžete zachrániť doplnkami. Tými môžete zachrániť takmer všetko. Niekedy postačia aj jednoduché hodinky alebo väčšie náušnice. Taktiež sa môžete pohrať s topánkami alebo kabelkou. Čierne tričko a džínsy a k tomu červené lodičky? Znie to jednoducho, no vyzerá to veľmi úžasne.