Nápadité tašky

Reklamné tašky Promodarceky sú skvelým reklamným predmetom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej predajni ani firme. Tašky nosí každý. Či už idete na nákup, do práce, do školy, alebo potrebujete niečo jednoducho odniesť taška je vám potrebná vždy. Igelitové tašky sa roztrhnú, prederavia, zabudnú a tak je potrebná znovu a znovu nová taška. Okrem toho, väčšina ľudí, keď ide do obchodu alebo dokonca aj na plánovaný nákup neponesie tašku. Jednoducho zabudne. Veľká väčšina zákazníkov tiež očakáva, že tašku od vás dostane, alebo aj keď nie je zadarmo jednoducho si ju kúpi. A práve taška môže byť skvelou reklamou pre vaše podnikanie.

reklamná taška

Na reklamnú tašku si totiž môžete natlačiť alebo vyšiť názov vašej firmy, alebo vaše logo, prípadne si môžete vytvoriť celý dizajn vašej tašky, aby bola napríklad nápaditá a každému padla do oka. Tak si jednoducho bude pamätať vaše meno, alebo vaše logo a ľahko vás môže nájsť. Na tašku tiež môžete uviesť váš kontakt alebo názov, pod ktorým vás nájdu na sociálnych sieťach. U nás v Promo darčeky si môžete vybrať zo širokej ponuky reklamných tašiek. Vybrať si u nás môžete z rôznych materiálov, ale aj veľkostí. Môžete siahnuť po obyčajnej papierovej taške, na ktorej môžete mať taktiež natlačené čokoľvek.

poďakovanie

Je to najlacnejšia a najčastejšie používaná taška u obchodníkov. Ale môžete si vybrať aj z plátených tašiek alebo tašiek z netkanej textílie. V ponuke máme rôzne modely a veľkosti, od ich zložitosti prevedenia a rozmerov sa odvíja aj cena. Takéto tašky na viacnásobné použitie sú naozaj skvelou reklamou, ktorú môžete dávať vašim lojálnym zákazníkom, alebo napríklad s registráciou do vernostného programu, alebo ako poďakovanie za veľký nákup. Inak môžu byť tieto tašky spoplatnené z vašej strany. Ak budú nápadité a pekné, zákazníci budú mať o ne záujem aj napriek tomu a radi si za tašku zaplatia.