Zistite si viac o vode

Každý z nás dobre vie, aký dôležitý je pitný režim pre náš organizmus. Voda tvorí značnú časť nášho tela, je potrebné ju pravidelne dopĺňať a tým sa vyhnúť dehydratácii. Navyše dostatočným prísunom tekutín telo zbavujeme nežiadúcich látok, ktoré sa v ňom usadili z potravín s nie práve najideálnejším zložením. Vodou čistím telo nielen zvonku, ale aj zvnútra, dalo by sa povedať, že doslova umývame jednotlivé orgány, čím podporujeme ich správne fungovanie.

uistite sa o správnom zložení vody

Z uvedeného vyplýva, že práve voda nám istým spôsobom zaisťuje bytostný stav zdravia, ku ktorému sa zaraďuje aj psychická a mentálna pohoda. Voda v bytoch a domoch z umývadla sa vyznačuje istým špecifickým zložením. Voda je chemický spôsobom očisťovaná, čím sa zbavuje látok, ktoré by nám mohli zapríčiniť rôzne tráviace problémy. Voda sa však mnohokrát vyznačuje nadmerným množstvom určitých minerálov, ktoré zvyšujú jej tvrdosť. Voda, ktorá sa vyznačuje značnou tvrdosťou, vytvára biely povlak v okolí batérie. Ako zmerať tvrdosť vody, aby sme sa dopracovali ku konkrétnym informáciám, ktoré sa týkajú zloženia vody v našej domácnosti?

zaistite si pravidelný prísun tekutín

Ako zmerať tvrdosť vody Vodaservis nie je žiadnym utajeným spôsobom alebo metódou. Postupy, ktorými sa zaoberáme nájdete na našej stránke, kde sú uvedené aj nami ponúkané služby pre našich zákazníkov týkajúce sa zloženia vody v domácnosti alebo vo firme. Či už použijete domáci test na meranie tvrdosti vody, alebo uprednostníte odborný rozbor vody, ktorým získate konkrétne údaje, je len na vás. Ak vás napríklad zaujíma zloženie vody v studničke nachádzajúcej sa vo vašom okolí, neváhajte nás kontaktovať. Na základe dodanej vzorky vám vieme uviesť presné hodnoty jednotlivých zastúpených prvkov vo vode. Táto číra tekutina je totiž zložená z mnohých minerálov, ktorých nadbytok nemusí byť vždy prospešný pre naše zdravie a pre to, aby sme sa cítili fit a vo forme.