Rekax na terase

Terasa je určená na to, aby na nej človek odpočíval alebo pracoval. Alebo sa jednoducho z terasy len môžete kochať výhľadom na nádherné okolie… Ja napríklad na terase často pracujem. Zistila som totiž, že keď pracujem na terase vonku na záhrade, tak sa mi podstatne lepšie pracuje a urobím podstatne viac práce, než keby som pracovala niekde zatvorená v miestnosti. Pracujem totiž na homeoffice a táto práca mi vyhovuje práve preto, že nemusím za prácou nikam jazdiť ani dochádzať.

s

No áno, lenže aby terasa nejako krásne vyzerala, tak potrebujete aj osvetlenie terasy. Vyzerá to veľmi romanticky a pôsobí to úžasným dojmom. Ako keby ste boli v rozprávke. Terasa je jednoducho miesto, ktoré by malo byť nejako ozdobené. Ja sama terasu ozdobenú mám okrem osvetlenia aj takými tými farebnými svetielkami. Ja svetielka úplne milujem a nielen na Vianoce. Vždy, keď sa na nich pozerám, tak to vyzerá krásne a rozbúši sa oi srdce. Mám z toho vždy hroznú radosť.

Čo by ale ďalej ešte malo na terase byť?

  1. stolík – aby ste si mali kam položiť veci (napríklad notebook, alebo nejaký zápisníček, kam si budete zapisovať myšlienky aj poznámky – aj keď v dnešnej dobe skôr ľudí volí poznámkovník na notebooku, ja som zástanca poznámok na papieri).
  2. stolička – môže byť napríklad jedna alebo dve, záleží na tom, či k vám ešte niekto napríklad občas chodí na návštevu alebo nie.

s

Prípadne by som poradila ešte na terasu umiestniť nejaký prístrešok, aby keď prší, aby nepršalo na vás. Čo som ale nespomenula je to, že na terase si často kamarátky spolu pijú kávu. A je to príjemný relax, často pozývam aj ja svoje kamarátky k sebe do bytu a spoločne pijeme kávu alebo čaj a pri tom preberieme vždy novinky z nášho života a je to veľmi príjemné. Kamaráti sú super, môžete sa im so všetkým zveriť a všetko s nimi prebrať a naopak.