Chudnutie cez mŕtvoly

Dnes chudnú všetci. Ženy, muži, starí, mladí dokonca aj deti. Nadváha určite nie je zdravá a bezpečná. To ale ani chudnutie cez mŕtvoly. Ak neviete za nič na svete svoju váhu zraziť, možno ste už premýšľali nad rôznym „pomôckami“. Konkrétne mám na mysli tabletky na odvodňovanie. Pokiaľ ste takúto možnosť zvažoval aj vy, neradím vám ju aj vyskúšať. S týmto názorom sa určite stotožnia aj mnohí odborníci.
 
břicho

S tabletkami na chudnutie som sa nestretol osobne, ale prostredníctvom mojej známej. Istú dobu sme spolu pracovali. Vždy bola „pri sebe“, no na druhej strane som z nej nikdy nemal pocit, že ju extrémne trápi. Potom ako odišla z práce som ju dlhší čas nevidel. Asi po roku sme sa náhodne stretli na ulici. Popravde som ju ani nespoznal, pretože musela schudnúť minimálne dvadsať kíl. Dali sme sa do reči a vtedy mi porozprávala o tých zázračných tabletkách. Síce schudla, dokonca až dvadsaťpäť kíl, no cena ktorú za to zaplatila bola naozaj vysoká. Má chronické problémy s trávením, nemôže otehotnieť, každý týždeň ju trápia rôzne zápaly. Tieto tabletky užívala takmer rok. Aj takto pomerne krátky čas stačil na to, aby svoj organizmus úplne rozvrátila.

prášky
 
Po tomto stretnutí som sa na tabletky na odvodňovanie pozrel bližšie. Hlavným problémom je to, že z tela okrem tekutiny odchádzajú aj životne dôležité vitamíny a minerálne látky. Ide napríklad o dusík a sodík. Bez nich naše telo nemôžu normálne fungovať.
Medzi časté komplikácie patria aj problémy s trávením a menštruačným cyklom. Ďalej sú to bolesti hlavy, závrate a bolesti brucha. Ak teda premýšľate, že si kúpite tieto super tabletky, zamyslite sa nad tým, či to naozaj stojí za to. Navyše chudnúť sa dá aj inak. Stačí trošku upraviť svoju stravu, začať sa poriadne hýbať a celkovo žiť o čosi zdravšie. Verte, že pár kilogramov navyše vám poškodí menej, ako tabletky, ktoré vás dostanú do ťažkých a hlavne dlhodobých zdravotným problémov.