Jarné trendy

1, Batika
Batikované odevy tu už boli niekoľko krát a vyzerá to tak, že trendy budú opäť aj túto sezónu. Nosiť môžete batikované šaty, tričká, ale taktiež batikované nohavice.Treba teda popustiť uzdu fantázii a hor sa do toho!
 
2, Pršiplášte
Jarné počasie je veľmi premenlivé, chvíľku svieti slnko, potom zase prší. Preto je výbornou správou, že môžete spojiť užitočný kúsok odevu a pritom byť trendy, pretože pršiplášte sú aktuálne skutočne trendy.

klobouk
 
3, Strapce
Opäť raz sú v kurze obľúbené strapce. Tento detail na odevoch vie spestriť fádne alebo jednoduché oblečenie. Strapce sa budú nosiť nielen na oblečení, ale tiež na kabelkách a topánkach. Čo sa týka topánok, strapce sa budú nosiť najmä na mokasínach alebo na elegantných sandáloch. Čiže ak máte v skrini uložené topánky so strapcami, je čas ich zase vytiahnuť.
 
4, Farby
Odložte pochmúrne zimné farby a vytiahnite svieže jarné kúsky. Budú sa nosiť pestré jarné farby, ale hlavne neónové odtiene, na ktoré sme zvyknuté v lete. Preto sa netreba báť rozžiariť, nechať vyniknúť svoje krivky v žiarivých farbách, ktoré vám určite navodia príjemnú náladu.
 
5, Flitrové kúsky
Aj keď sa už plesová sezóna skončila, flitre s prichádzajúcou jarou nekončia, práve naopak, budú jedným z hitov tejto jari. Budú sa nosiť hlavne flitrované tričká alebo šaty, či už elegantnejšie alebo tiež na bežný deň. Nebojte sa teda trochu zatrblietať.
 
6, Objemné klobúky
Aj keď je leto ešte ďaleko, klobúky dostali zelenú už na jar. Klobúky môžu rôzneho materiálu, textíliové, slamenné. Hlavnou témou však budú klobúky veľké, nadrozmerné, pričom fantázie sa medze nekladú.

šaty
 
7, Šortky
Šortky budú ďalšou vychytávkou jari, s tým že tento krát pôjde o šortky nad kolená,  čiže aj dámy, ktoré sa boja mini šortiek nemusia mať strach a kľudne môžu zažiariť v šortkách nad kolená. Budú sa nosiť rôzne verzie, či už elegantné alebo tiež športové.