Filmy roku 2019


Kinematografia je vo svojom rozkvete. Ročne sa natáča skutočne veľmi veľa čím ďalej, tým viac kvalitnejších filmov a my vám ponúkame zoznam pár tých, ktoré už vyšli, alebo ešte len vyjdú a na ktoré sa oplatí tento rok skutočne tešiť.

negativy.jpg

  • Glass (17. január) –M. Night Shyamalan – herec, ktorého poznáme v posednej dobe z veľmi populárnych filmov ako napríklad Unbreakable a Split. Tento herec sa môže popýšiť skutočne impozantnými hereckými výkonmi, ktoré diváka nenachádzajú len tak nečinne sedieť, preto sa máme určite na čo tešiť, keď v tomto filme môžeme zasa uvidieť jeho postavu.
  • Lego príbeh 2 (7. február) – vo februári vyšlo pokračovanie veľmi populárneho animáku, ktoré si získalo srdcia mnoho ľudí. Jeho názov je Lego príbeh a máme sa na čo tešiť aj vo forme jeho pokračovania.
  • Ako vycvičiť draka 3 (21. február)– z oblasti animovaných filmov to na tento rok rozhodne nie je všetko. Tešiť sa môžeme na niekoľko animovaných rozprávok, lebo po novom skôr kreslených filmov pre mladistvých, deti aj dospelých. Z produkcie tohto filmu ide o poslednú, tretiu časť z legendárnej série troch častí, ktoré si získali nejedného diváka z celého sveta.

projektor.jpg

  • Captain Marvel (7. marec) – filmy od Marvelu, plné nekonečne mocných osobností, chaosu, vúťaztiev ale aj prehier rozhodne nekončia. Ich príbehy pokračujú a nechystajú sa ani náhodou prestať. Dôkazom toho, že tieto filmy sú stále aktívne je aj Capitain Marvel, ktorý nás v kinách potešil 7. marca.
  • Spider-Man: Ďaleko od domova (4. júl) – onedlho sa môžeme tešiť aj na ďalšiu Marvelovku, ktorá určte nie je posledná, aj keď počas roka 2019 môžeme hovoriť aj o poslednej. Známy a veľmi obľúbený hrdina Peter Parker bude naďalej bojovať so svetom proti zlu, aby nastal v uliciach mier.
  • Fast & Furious presents: Hobbs & Shaw (2. august v USA) – presne tak, koncom leta sa dočkáme aj ďalšieho pokračovania legendárneho Rýchlo a Zbesilo na čele s chlapom silným pevným ako kameň – The Rockom a o nič silnejším Jasonom Stathamom.