Sklenené posuvné dvere vhodné pre nečakanú zmenu interiéru

Dobrých nápadov a riešení pre praktickú zmenu akéhokoľvek priestoru nikdy nie je dosť. Moderné riešenia odstraňujú chyby predchádzajúcich prevedení a prinášajú Vám svieži nádych do interiéru alebo exteriéru.

apartment-185777_640

Patria k nim aj sklenene posuvne dvere Lmmont, ktoré majú veľa výhod a prinášajú praktické riešenie priestoru, dizajnu, funkčnosti a údržby. Je niekoľko možností ich projekcie a finálnej realizácie:

  • Osadenie do posuvného púzdra, ktorého súčasťou je pojazdný mechanizmus
  • Ukotvenie do vkusnej lišty,väčšinou hliníkovej, ktorá zakrýva pojazdný systém
  • Vystúpenie a zachádzanie priamo z pevnej steny alebo pred ňu

Akýkoľvek systém si vyberiete posuvné sklenené dvere majú vždy ľahké a bezpečné uzatváranie, aj vrátane tichej prevádzky a špeciálnych tlmivých vložiek, vďaka ktorým dokonale priliehajú a bezpečne sa zatvárajú. Nezáleží na veľkosti sklenenej plochy, tichý a bezpečný dojazd posuvných dverí je vždy zabezpečený.

Aj napriek tomu, že celá plocha je sklenená, čo môže vzbudzovať obavy, nemáte sa čoho báť. Bezpečnostné sklo, s certifikátom kvality je takmer nerozbitné a pre užívateľov dokonale bezpečné. Bezpečnosť a požadovaná kvalita sú na prvom mieste a aj preto je certifikované bezpečnostné sklo testované v laboratóriach a až potom, s atestom kvality, použité na samotnú výrobu.

Každý priestor má svoj dizajn a účel, na ktorý ho využívate. Ponuka je zameraná na tieto požiadavky zákazníka a Vy máte možnosť širokého výberu veľkostí sklenených plôch, počtu krídiel dverí, ich farebné prevedenie, atypické požiadavky a nekonečné možnosti realizácie.

apartment-185778_640-2

Aj doplnky, ktoré sú síce maličkosti, dotvárajú celkový dojem. Sú takisto v ponuke a dokážete ich vkusne zladiť podľa Vašich predstáv.

Dvere sú vstupom do intímneho priestoru a aj sklenené posuvné dvere dokážu zabezpečiť požadovanú intimitu. Stačí si vybrať matné a lebo pieskované vzory, ktoré Vám prepustia svetlo a pritom sa budete cítiť komfortne s potrebným súkromím.

Medzi zákazníkmi sú sklenené dvere obľúbené najmä pre ich estetiku, veľkú priepustnosť svetla, eleganciu a funkčné možnosti delenia priestoru.

Svetlo, súkromie, luxusný dizajn, bezpečnosť, jednoduchá údržba a dlhá životnosť – to sú prednosti sklenených posuvných dverí.