Prerábate dom, či byt?

Tak to ste na správnej adrese! Sme webový portál, ktorý je 100% orientovaný na svojho zákazníka. Vieme, čo Vy ako náš zákazník potrebujete a chcete! Vieme, že ste štýlovým zákazníkom, ktorý ma rád punc elegancie, rozumnú cenu a výbornú kvalitu! Na prvom mieste ja u Vás ale vždy bezpečnosť. Chcete sa cítiť vo svojom dome skutočne dobre a chcete vytvoriť zázemie, ktoré bude útočiskom nie len pre Vás, ale aj pre Vašich najbližších! A presne toto všetko Vám ponúkame!

skleněné stěny

Ak prerábate Váš dom alebo byť, či si kupujete alebo staviate nový, určite si lámete hlavu s pár detailami. Medzi takýto detail, ktorý často krát zákazníkov pekne trápi je sprchová stena. Niekto by si povedal „taká maličkosť“ ale vieme, že to rozhodne maličkosť nie je. Sprcha je citlivé miesto, kde človek chce mať čo najväčšiu dávku súkromia. Celí natešení sa do nej vrhnete po celom dni a chcete si užívať ten relax pod teplou vodou, pokiaľ by to šlo, kľudne aj hodinový relax. Akú zástenu však do Vašej sprchy zvoliť?

tabule

Je mnoho rôznych druhov a je mnoho rôznych a odlišných názorov, aká je tá správna! Našou radou však je sklenena sprchová zastana.
Je skutočne krásny oživením Vašej kúpelne a hodí sa skutočne do akejkoľvek kúpel´ne. Designovo je skutočne neutrálnym prvkom, nakoľko je celá zo skla a Vy sa budete cítiť skutočne dobre, pretože skutočne krásne vyzerá!

Ak sa však bojíte toho, že je moc priesvitná a že by ste tam nemali dosť svojho súkromia, tak sa nemusíte báť! Mliečne a rôzne iné druhy skla to jednoducho a rýchlo vyriešia, takže si môžete užívať svoju sklenenú sprchovú zástenu, ktorá bude navyše aj originálnym prvkom Vašej domácnosti! No neznie to úžasne?
Ak si však neiste istí a chceli by ste nabrať trochu inšpirácie, tak neváhajte a navštívte Naše webové stránky, kde uvidíte fotky priamo z realizácie takejto sklenenej zásteny!