Nonstop služba pre krtkovanie

Prevencia a pravidelné čistenie kanalizácie v akomkoľvek objekte napomáha vzniku havárií a škôd. Kanalizácia v danom objekte slúži na to, aby odvádzala vodu do hlavnej kanalizácie.

V každej kanalizácii sa časom vytvoria nánosy a nečistoty, ktoré vzniknú z použitého mydla, čistiacich prostriedkov, z kuchynského odpadu a iných látok, ktoré upchávajú potrubie. Prietok vody cez potrubie sa postupne znižuje, voda preteká pomalšie. Výsledkom je takmer upchaté potrubie a náhly výtok vody aj vrátane odpadu do umývadla, vane, drezu alebo do okolitého priestoru.

water-783355_640

V obidvoch prípadoch – pri prevencii, ale rovnako aj pri havarijnom stave Vám dokonale poradí a zachráni situáciu nonstop služba krtkovanie.

Ponúkané služby sú na profesionálnej úrovni, použitím certifikovanej techniky a odborné poradenstvo týkajúce sa vodoinštalácie, prevencie čistenia kanalizácii je samozrejmosťou. Veľkou výhodou je nonstop servis, ktorý je skutočne pružný a rýchly. Po telefonickom nahlásení poruchy, prípadne havárii a vzájomnej konzultácii a opise situácie sú vyškolení technici priamo u Vás v čo najkratšom čase. Použitie správnej techniky a zvolenia optimálneho postupu záleží od vzniknutej situácie a povahy objektu.

yellow-dirt-1531755_640

Pre menšie bytové objekty, byty a domové potrubia sa využíva prevažne čistenie odpadu špeciálne upravenou špirálou, ktorá rotuje o odstraňuje nánosy. Pre väčšie objekty je vhodné tzv. vysokotlakové čistenie, pri ktorom prúd vody pod vysokým tlakom odstraňuje nánosy a nečistoty.

Obidva spôsoby sú spoľahlivé, so zaručeným výsledkom. Pri zložitejších situáciach, kedy napríklad chýba aj potrebná dokumentácia sa vykonáva tzv. trasovanie potrubia, ktorá spoľahlivo zistí a zdokumentuje stav Vášho potrubia.

Ponúkaný kompletný servis zahŕňa aj ponuku vodoinštalačných prác a prevenciu.

Odborné práce, ktoré sú vykonávané zohľadňujú interiér domácnosti a prevádzok a technici sa snažia zanechať čo najmenšie množstvo odpadu a znečistenia počas svojej práce.

Rýchle a najmä spoľahlivé riešenie Vás určite prekvapí.