Schody a štýl

Vždy som bola ten typ človeka, pre ktorého bola bezpečnosť prvoradá. Keď je bezpečnosť nadovšetko, môžete si byť istý tým, že sa vám to raz vyplatí. Chcete vedieť, prečo je to tak? Pretože najviac nehôd sa udeje práve v domácnosti. To je fakt, ktorý nemôžete poprieť a ja som sa ho držala, pretože som to tak cítila tiež. Takže mi i bolo hneď jasné, že bez toho sa asi nikam nepohnem. Napriek tomu mi bolo jasné aj to, že by som to nemala preháňať. Takže moje deti doma nenosili chrániče. Aj keď musím byť úprimná a povedať, že mi to raz či dva razy napadlo. Napriek tomu som to neurobila, takže sa nemusíte ničoho obávať.

nerezové schodiště

Keď sme sa presťahovali do domu, bolo mi jasné, že musím urobiť veľmi veľa vecí pre to, aby bol môj dom bezpečný. Môj manžel mi neustále hovoril, že to preháňam a možno mal aj pravdu. No ja som sa napriek tomu držala toho, čo bolo podstatné.

Keď som videla, aké nezabezpečené schodisko máme doma, bolo mi jasné, že s tým musím niečo urobiť. Našťastie, riešenie nebolo také ťažké, ako by ste si mysleli. Musela som to však vymyslieť tak, aby to nebolo len praktické. Chcela som, aby ochrana okolo schodov bola štýlová, aby bola vyrobená z materiálu, ktorý sa bude hodiť k nábytku, ktorý máme v dome.

Človek by si pomyslel, že bude ťažšie nájsť niečo, čo by sa páčilo môjmu vkusu, no vôbec to nebolo problematické. Našťastie patrím ku ženám, ktoré veľmi dobre vedia, čo chcú, takže som bola na to priamo nastavená.

schodiště

Vybrala som si nerezove zabradlie, pretože mi bolo jasné, že len toto skutočne uspokojí môj náročný vkus. Nebola som teda už viac podráždená a ani presvedčená o tom, že je všetko zle. Keď máte k dispozícii niečo takéto, veľmi rýchlo si uvedomíte, že by ste mali myslieť vkusne a prakticky. Aspoň toto na mne môj manžel neustále oceňuje. Uvidíme, čo vymyslím ďalej, necháme sa prekvapiť.