Moderné a inovatívne led pásy

Ešte pár rokov dozadu sme LED svetelné pásy mohli nájsť rozvešané iba počas Vianoc, ako vianočné osvetlenie na domoch a iných budovách. Dnes je ich využitie oveľa širšie a okrem exteriérových svetiel sa využívajú aj v interiéri a mnohých iných priestoroch. Umiestniť sa dajú kdekoľvek a ich inštalácia je tiež pomerne jednoduchá.

LED pás

Najčastejšie sa inštalujú pomocou špeciálnych líšt, profilov a úchytov, alebo namontovaním priamo do sadrokartónu, či nalepením obojstrannou lepiacou páskou. Ich veľkým benefitom je ten fakt, že sa dajú vložiť takmer hocikde a v prípade potreby sa dajú napríklad aj nastrihať, aby spĺňali požadovanú dĺžku. Jednoducho takýmto spôsobom vytvoríte zaujímavú svetelnú dekoráciu, ktorá sa bude dokonale hodiť na zvolené miesto. Obľuba LED pásov https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov vzrástla hlavne v poslednej dobe, kedy ich ľudia často inštalujú v obývačke okolo svojich televízorov alebo televíznych skriniek. Taktiež sú veľmi populárne na umiestnenie na stenách a v rohoch izieb, kde si viete vďaka množstvu farebných režimov vytvoriť tú správnu atmosféru, podľa aktuálnej nálady.

LED pásy v obývačke

Pre lepšiu orientáciu, vám prinášame zhrnutie ich najväčších výhod, medzi ktoré patrí ich trvácnosť a životnosť, skvelé svetelné možnosti ohľadom intenzity svetla, ekologickosť, šetrnosť elektrických nákladov a tisícky farebných odtieňov. Okrem toho sú pomerne cenovo dostupné a dokážu nahradiť iné druhy svetiel. Na LED pásy, ale aj akékoľvek iné druhy LED osvetlenia sa môžete naozaj spoľahnúť, pretože ponúkajú záruku až niekoľko rokov. Ovládať ich môžete pokojne priamo z postele, lebo väčšina LED pásov sa dá prepínať mobilným telefónom alebo ovládačom na diaľku. Pásy viete zohnať v rôznych dĺžkach a hrúbkach, takže ich viete pokojne využiť a rozvešať po obvode celej miestnosti. Je len na vašom rozhodnutí, akým spôsobom a kde LED pásy použijete, zaručene však budete spokojný.