Firmy na predaj

Uvažujete o možnosti začať podnikať už dnes? Chcete sa chytiť svojich podnikateľských a obchodných možností a naštartovať svoje podnikanie, čo najskôr? Prečo nepremeniť váš plán na skutočnosť, keď máte príležitosť kúpiť si už založenú spoločnosť pripravenú na tento účel? A to s históriou alebo bez histórie, záleží len na vás, na vašej priorite, na tom, čo si vyberiete. Dostupné sú takzvané ready made spoločnosti bez histórie alebo spoločnosti s históriou. Prvé zmienené spoločnosti nikdy nevykonávali obchodnú činnosť, druhé zmienen spoločnosti, čiže spoločnosti s históriou, ukončili svoje podnikanie z príslušných dôvodov a sú účtovne vyčíslené. Vyhnete sa možným komplikáciám, ktoré sú spojené so vznikom firmy, s prislúchajúcou administratívou a časovým obmedzeniam, ktoré vám pri procese zakladania firmy neumožnia naštartovať business ihneď.

príprava firmy na predaj
Sprostredkovateľské firmy ponúkajú na predaj celý zoznam firiem, záleží na plánoch a preferenciách klientov, pre čo sa rozhodnú, čomu dajú prednosť. Radi vám s výberom poradíme a zodpovieme vaše dotazy. Naše stránky sú neustále aktualizované a nájdete tam dostatočné množstvo potrebných informácií spojených s podnikaním. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás s našimi službami a poradenstvom. V možnosti výberu sú nielen spoločnosti, ktoré nie sú platcami dph, ale aj platci dph.

business

Firmy na predaj sú pripravené na podnikanie pre vás, zapísané v obchodnom registri a vy môžete rozbehnúť vaše podnikanie bez toho, aby tomu predchádzalo dlhé vybavovanie, komunikácia s úradmi a inštitúciami. V opačnom prípade, to znamená, že potrebujete spoločnosť predať, umožníme vám predaj vašej spoločnosti, aj keď ide o problematickú spoločnosť alebo o ekonomicky náročnú situáciu pre spoločnosť. Celý sprostredkovateľský chod zaisťuje tím odborníkov, ktorí sú vyškolení na dané zameranie, majú potrebné praktické skúsenosti a pracujú zodpovedne a dôsledne so znalosťou platnej legislatívy v krajine.