Viac, než len nafukovačka, čaká vás plnohodnotná zábava a relax!

Vráťme sa nachvíľu do detských čias a zaspomínajme na zážitky, kedy sme leto trávili s nafukovačkou pri vode, či už pri jazere alebo pri bazéne. Mnohých ľudí tento pocit neopúšťa dodnes a túto aktivitu vykonávajú pravidelne každým rokom. Prečo nie? Ľahnúť si na nafukovačku a nechať sa unášať vlnami, nechať sa opaľovať slnkom, no asi si vybavíme skôr tie lacnejšie alternatívy nafukovačiek, ktoré neboli práve objemné či nejako extra pohodlné, no a pri najbližšej príležitosti ľahko vyfučali a hodili sme ich do koša.

vodní sporty

Tento zážitok však môžeme tento rok zmeniť a zdokonaliť, pretože existujú nafukovacie vaky, ktoré sú niekoľko násobne pohodlnejšie a spoľahlivejšie a využiť ich ako plavidlo na vode je iba jedna z množstva možností ich komfortného využitia.

Táto možnosť mi ale prišla zaujímavá najviac, tak som ju spomenul ako prvú. S takýmto nafukovacím vakom môžete len tak v pohodlí leňošiť pri vode, ale rovnako ho môžete využiť k zábavnej plavbe vo vode. Oproti klasickým nafukovačkám sa líši už na prvý pohľad a má oproti nim veľa plusov. Pôsobí ako taký väčší nafukovací gauč, čiže pohodlie je zaručené. V nafúknutom stave má oproti klasickým nafukovačkám viditeľne väčší objem, ktorý sa zaručí o komfortnú plavbu, ako aj o kvalitný odpočinok na súši, je to proste zábava a relax v jednom, pre letné zážitky ako stvorené.

  • V zabalenom stave má vak rozmery 35 x 20 x 18 cm, čiže s jeho prenosom nebude žiaden problém nech pôjdete kamkoľvek, zato ak sa naskytne príležitosť k jeho zábavno-relaxačnému využitiu, v nafúknutej podobe chytí rozmery 200 x 90 x 70 cm, čaká vás tak luxusné leňošenie.

pláž
No pozor, zábava nekončí!
V úvode článku som spomenul viacero využití a nešlo iba o plané reči. Nafukovací vak efektívne využijete na niekoľko dňových festivaloch, ako aj pri náročnejšej turistike, kedy si budete môcť oddýchnuť a zregenerovať sa, ale využiť ho môžete aj ako nadmieru pohodlnú sedačku vo vašom exteriéri na záhrade.