Upratujeme aj v Poprade

Sme upratovacia čata, tím vyučených pracovníkov v upratovaní a našim zámerom, ktorý si kladieme za náš cieľ, je poskytovať kvalitné upratovanie, aby naši zákazníci boli nad mieru spokojní s našimi službami a prípadne nás odporučili aj svojim známym, priateľom, kolegom a podobne. K výkonu našej práce používame všetky potrebné pomôcky a prostriedky, ktoré sú vo vlastníctve našej firmy, takže stačí, keď si nás objednáte a o viac sa už nestaráte. Vrátite sa do čistého, voňavého priestoru s nádychom novej energie a atmosféry.

upratovanie so všetkým, čo k tomu patrí

A to bez ohľadu na to, či potrebujete vyčistiť váš dom, byt, verejné priestranstvá ako sú chodby a iné spoločné priestory alebo kancelárie a podobne. Výsledok môžete očakávať rovnaký. Žiarivú čistotu sprevádzanú príjemnou vôňou, ktoré vám navodia pocit rovnováhy, pokoja a vytúženej harmónie. Jednoducho tvoríme ideálne podmienky pre vaše každodenné fungovanie, vykonávanie bežných činností, ako aj vhodné prostredie pre vykonávanie vašej práce, pri ktorej sa potrebujete plne sústrediť a koncentrovať. To všetko zaručíme a dosiahneme tým, že jednotlivé miestnosti dôkladne vyvetráme, utrieme prach, povysávame, umyjeme podlahu a vykonáme ďalšie príslušné aktivity, potrebné k dokonalej čistote a sviežosti. Po skúsenostiach s našimi poskytovanými službami, nám neodoláte a vieme sa s vami dohodnúť nielen na jednorazovom upratovaní, ale aj na pravidelne poskytovaných upratovacích službách.

upratujem, upratuješ, upratujeme

Ponúkame upratovanie Poprad a okolie so zárukou spokojnosti z poskytnutej kvality našich služieb pod vedením vyškolených pracovníkov na dôkladné povrchové aj hĺbkové čistenie. Sme k vašim službám v akomkoľvek vami požadovanom čase, ráno, večer, aj cez víkendy a sviatky. Náš cenník nájdete priamo na našich webových stránkach. V prípade otázok a nejasností, sa na nás neváhajte obrátiť a kontaktujte nás pomocou mailu, telefonicky, alebo osobne. Upratovací servis vám prinesie množstvo výhod, ušetríte váš čas a energiu. V dobe, keď prebieha upratovanie vašej domácnosti alebo firmy, môžete sa venovať vám omnoho príjemnejším činnostiam, tráviť čas v vašou rodinou, priateľmi, navštíviť pamiatky alebo iné atrakcie vášho mesta, vyraziť si do prírody alebo na výlet. Znie vám to lákavo? Je to presne to, čo hľadáte? Oslovte nás s vašou konkrétnou požiadavkou, radi sa s vami dohodneme.