Čistý odtok musí byť !

V domácnosti chceme mať vždy poriadok. Čistíme kachličky, umývadlá, toaletu a zrkadlá. Čistiace prostriedky máme úplne na všetko. Pravidelne upratujeme a utierame prach. No odtoky sa nám veľmi čistiť nedarí. Čistíme ich iba tam, kam dosiahneme a ďalej do potrubia už ani len nevidíme. No i naše odtokové potrubia by potrebovali pravidelnú údržbu. Nečistoty sa nám usádzajú na stenách v potrubí a môžu časom spôsobiť, že voda prestane odtekať a drží sa na povrchu. Ak už vám pri prečisťovaní nepomáha ani „zvon“ a odtok sa stále plní, voda sa hromadí, je potrebný hlbší zásah. Hlbší zásah a čistenie usadením potrubia je možné špeciálnou technikou, ktorú majú k dispozícii krtkovacie firmy. Elektromotor a železné špirály, ktoré sa dostanú aj do najmenších a najužších miest a podrobne ich vyčistia.

obytný dom

Krtkovanie bratislava cena

Aj upchaté toalety takto prečistí špeciálna technika. Hovorí sa tomu krtkovanie. Či už vysokotlaková vodná hadica alebo elektromotor so železnými špirálami, krtkovanie vám zaručene kvalitne prečistí odtokové rúry alebo potrubia. Dokonca, ak sa upchá kanalizácia aj tu pomôže krtkovacia firma. Hadica je tak dlhá, že sa s ňou vedia dostať až do 100 metrov dĺžky potrubia. Touto metódou sa prečistia usadeniny a potrubie je ako nové. Navyše mu nehrozí poškodenie.

potrubie, rurky

AB Krtkovanie je firma, ktorá vie zabezpečiť tieto služby aj v Bratislave a okolí. Stačí jej zavolať a objednať si, čo potrebujete. Akýkoľvek problém s potrubiami, odtokmi a podobne, môžete riešiť s nimi. Krtkovanie Bratislava cena: to sa dozviete osobne alebo telefonicky, podľa druhu problému, ktorý je potrebné riešiť. Určite však pôjde o najlacnejšie krtkovanie, aké by ste v tomto regióne našli.

Služby môžu využívať tak domácnosti, ako aj firmy, inštitúcie, obce, mestá a podobne. Pravidelným čistením potrubí predchádzame ich zanášaniu do budúcna a vyhneme sa množstvu problémov.