Farby v osvetlení

Možno si niekto myslí, že je to úplná hlúposť, no farby sú v domácnosti skutočne dôležité. Nie je to len o tom, ako na vás pôsobia vizuálne alebo esteticky. Je to hlavne o tom, aké pocity vo vás vyvolávajú. Môžete si hovoriť, čo len chcete, no psychológiu farieb netreba podceňovať. V každom prípade mať v dnešnej dobe farebné steny asi nie je celkom populárne. Lepšie skôr je, keď si zvolíte nejaký iný postup, ako dostať do svojho domova farbu, ktorá by vášmu rozpoloženiu vyhovovala. Alebo, aby vyhovovala izbe, do ktorej by ste ju chceli dať. Našťastie, máme pre vás skutočne perfektné riešenie.

duhové pásy

Dnešná doba je naozaj veľmi orientovaná na svetlo, hlavne v posledných rokoch. Už skutočne nie je dôležitý nábytok, je to osvetlenie, ktoré robí z každého domu a bytu domov. Ľudia sa naň zameriavajú, pretože je to presne to, čo potrebujú ukázať a povedať.

Prečo je osvetlenie dôležité:
1. Ľudia sa ním chcú vyjadriť. Veľmi často práve podľa lustra či lampy viete povedať oveľa viac ako masívnym nábytkom. Stavíme sa, že psychológovia by si na niečom takomto skutočne radi zgustli. Práve preto by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo si vyberáte.

2. Chcú zaujať.Práve osvetlenie je v dnešnej dobe dominantou. Sami vidíte, koľko lustrov máte na výber a mať v strede obývačky niečo obrovské a luxusné, to určite pritiahne pozornosť.

3. Chcú mať veľa svetla.To je úplne jasné a niet sa čomu čudovať. Čím svetlejší dom, tým svetlejšia nálada. V pochmúrnom domove by sa asi naozaj nikto necítil komfortne.

led pásek

Ak vám však ide hlavne o psychológiu farieb a chcete sa podľa nej prispôsobiť každej jednej miestnosti, určite voľte led pásy rgb. Je to niečo, čo vás skutočne dostane na kolená. Vyberte si z rôznych farieb, ktoré môžete dať kamkoľvek, je to už len na vás. Vrhnite sa na kuchyňu alebo na obývačku. Podstatné je, že budete vedieť, čo robíte.