Čaje verzus tabletky na erekciu

Problémy s erekciou sa dajú riešiť rôzne. Môžete užívať lieky, začať precvičovať špeciálne cviky, upraviť svoj jedálniček a celkovú životosprávu alebo začať piť niektoré bylinné čaje. My si porovnáme dva z týchto spôsobov, a to čaje a lieky na erekciu.
Muž so sklonenou hlavou sedí na čiernej lavičke.jpg

Porovnávame neporovnateľné

V úvode je potrebné uviesť, že tieto dva spôsoby nejde porovnávať úplne objektívne. Na
jednej strane máme čisto prírodnú záležitosť a na druhej ťažký kaliber farmaceutického priemyslu. Takto rozdielne spôsoby, nám však k môžu ukázať dva úplne odlišné pohľady na daný problém, preto sa ich porovnať aspoň pokúsime.

Ktoré čaje a ktoré lieky

Keďže nejde o žiadnu vedu, konkrétne druhy čajov a liekov zhrnieme v skratke. Tieto vám v oblasti zlepšenia erekcie pomôžu najviac.
Bylinné čaje: Kotvičník zemný, Pestrec mariánsky, koreň Maca
Lieky na erekciu: tadalafil, Vardenafil Sildenafil – toto sú tri látky využívané v tabletkách na podporu erekcie. Tabletiek existuje snáď milión, preto by bolo zbytočné ich všetky vymenúvať.
Šálka s vrecúškom čaju položená pri okne.jpg

Musíte vedieť, čo chcete

Aby sme mohli povedať, či sú pre vás lepšie bylinné čaje, alebo tabletky, musíte v prvom rade vedieť, aký problém máte a čo od daného riešenia očakávate.
Pri bylinných čajoch nemôžete očakávať nástup erekciu po desiatich minútach. Nebude to fungovať ani po dni a ani po týždni. Želaný efekt sa dostaví len vtedy, ak ich budete piť pravidelne a v pomerne veľkom množstve. Dajte si však pozor na to, aby ste to ani s týmito prírodnými liečivami príliš neprehnali. Predávkovať sa môžete aj bylinkami. Jednoznačnou výhodou bylín je, že pri užívaní v rozumnom množstve nemajú žiadne vedľajšie účinky a ich vplyv na erekciu je dlhodobý.
Na druhej strane sú tu tí, ktorí potrebujú pomoc v danom momente. No a presne na to slúžia tabletky na erekciu. Pri nich však nejde o dlhodobý efekt ani o zlepšenie zdravotného stavu ako takého. Účinok sa dostaví rýchlo a rovnako rýchlo i odznie. Najväčším mínusom sú vedľajšie účinky na zdravie.